نتایج جستجو برای عبارت :

با تکنیک پومودورو زمانتان را مدیریت کنید

فن
پومودورو یا تکنیک پومودورو یکی
از روش‌های مدیریت زمان، ابداع‌شده توسط فرانچسکو چیریلو است. بر طبق این
روش بهترین تکه زمانی برای کار کردن ۲۵ دقیقه است که برابر است با مدت زمان لازم برای
درست‌کردن سس پومودورو که یک  سس گوجه فرنگی سنتی ایتالیایی است. فرد پس از ۲۵ دقیقه کار
باید برای مدت کوتاهی مثلاً ۳ تا ۵ دقیقه استراحت کند.

در
این فن، هر بازه زمانی ۲۵ دقیقه‌ای یک پومودورو نامیده می‌شود و پس از هر چهار پومودورو یک
استراحت طولانی‌تر
در سفر برای ثانیه به ثانیه زمانتان ارزش قائل
شوید و نگذارید لحظه ای بیهوده تلف شود. همه ی قسمت های سفر می تواند برای شما
دلپذیر و پر از خاطره باشد، در کنار این که به علم و دانسته های شما نیز افزوده می
شود. اما تا هتل خوبی نداشته باشید استفاده ی حداکثری از زمان سفر ممکن نیست. با
رزرو هتل مطمئن می شوید که زمانتان صرف بسیار از امورات نخواهد شد و هتل بسیاری از
کارها را به بهترین نحو برایتان انجام می دهد.
در زندگی پر مشغله امروزی استفاده بهینه از زمان برای بسیاری از افراد دشوار است. مدیریت زمان یکی از عوامل کلیدی در پیشبرد اهداف شخصی و دستیابی به موفقیت های تحصیلی یا شغلی است. مدیریت زمان با تکنیک پومودورو، یکی از رایج ترین روش ها درمدیریت زمان می باشد. این تکنیک به منظور بهره گیری از حداکثر بازدهی فردی و استفاده بهینه از زمان ابداع شده است. تاکید اصلی این تکنیک بر توانایی حفظ توجه و تمرکز است. پس تقسیم بندی زمانی و اختصاص دادن زمان برای صرف
روزها به شکل عجیبی رفته رو دور تند! یعنی واقعا یکهو می‌بینم شب شده و باز صبح میشه، باز ظهر میشه و بعد یهو آخر اسفند میشه، بعدترش یکهو میشه آخر فروردین! راستش دوست ندارم سریع بگذره(و این نشون میده چقدر انسان خواسته‌های بی‌ثباتی داره! تا چندماه قبل میخواستم هرچه سریعتر بگذره!) ،این‌طوری همش فکر می‌کنم کاملا از روزم استفاده نمی‌کنم که برام کش نمیاد! آخه میگن: زمان برای کسایی که ازش استفاده میکنن طولانی‌تره!
و اینکه هیچ‌جوره باورم نمیشه ۶ما
گاهی زندگی مثل بازی ورق میمونه .
تو نمی تونی ورق هایی که به دستت رسیده رو عوض کنی و تنها می تونی به بهترین نحو ممکن با اونها بازی کنی
تو نمی تونی نحوه ی تربیت ابتدایی ات رو تعیین کنی.
ولی این باعث نمیشه که امروز به فکر تربیت خودت نباشی. (کتاب خوندن و سعی در بهتر کردن رفتار)
راندی پاوش جایی در کتاب (آخرین سخنرانی ) میگه:
"بسیار خب- این مشکل است و کاری از دست کسی ساخته نیست. ما نمی توانیم آن را تغییر دهیم. ما تنها باید تصمیم بگیریم چگونه به این مشکل پاس
با همان زبان پدر و مادریتان، برای #امام_زمان  " سلام الله علیه " دعا کنید
مرحوم شیخ محمود #تولایی_خراسانی در سخنرانی خود در مسجد جمعه اصفهان، در سال 1392 قمری می فرمود:
یکی از اعمالی که در دل شما ایجاد محبّت به امام زمانتان علیه السلام  می ‏کند و این عمل توجّهات خاصّه امام زمانتان علیه السلام  را به شما بیشتر می ‏کند، دعای برای امام زمان علیه السلام است. نوکر در حقّ اربابش دعا می‏ کند، کلفت و نوکر، در حق اربابشان دعا می ‏کند که خداوند او را به س
—- @پومودورو—————————————
ازساعت۸:۰۰تا۸:۲۵پومودورواول
از۸:۲۵تا۸:۳۵استراحت
ازساعت۸:۳۵تا۹:۰۰پومودورودوم
ازساعت۹:۰۰تا۹:۱۰استراحت
ازساعت۹:۱۰تا۹:۳۵پومودوروسوم
ازساعت۹:۳۵تا۹:۴۵استراحت
ازساعت۹:۴۵تا۱۰:۱۰پومودوروچهار
ازساعت۱۰:۱۰تا۱۰:۳۰استراحت(توجهکنیدکهایناستراحت
بعدازتمامشدنچهاردورپومودوروبهجایدهدقیقه،بیستدقیقهاست.)
ازساعت۱۰:۳۰تا۱۰:۵۵پومودوروپنجم
ازساعت۱۰:۵۵تا۱۱:۰۵استراحت
ازساعت۱۱:۰۵تا۱۱:۳۰پوموردوششم
ازساعت۱۱:۳۰تا۱۱:۳۵
منجی عالم بشریت، منتقم خون حسین و مجری عدالت، ظهور کرد!جهان و افکار عمومی در حیرت به سر می‌برند و همه منتظر سخنرانی امام هستند!یاران حسین، پرچم‌های سیاه را برافرازید و امام زمانتان را یاری دهید، او آمد!جلسه فوق‌‌العاده شورای امنیت به درخواست اسرائیل و آمریکاحضرت مسیح (ع) به یاران حضرت مهدی (عج) پیوست!پیش به سوی نماز جمعه به امامت مهدی فاطمهعالمیان بانگ انا المهدی را از مکه شنیدند/ اسرائیل به حالت آماده باش درآمد!

در این است که حتی اگــر دستت راشکــــستند دسـت از یاری امامزمانت بــــــرنداری.
منِ فاطـــــمه، برای امام زمانـــمامیرالمـــؤمنین جان دادم, شمابرای امام زمانتان پســرم مهـدیچـــه کردید؟!
#شهادت #حضرت_زهرا سلام الله علیها تسلیت. 
۱- زمانتان را بازبینی کنیداولین گام در مدیریت زمان جایی است که به آنچه واقعا انجام می دهید پی ببرید. ممکن است فکر کنید برای ارسال ایمیل فقط ۳۰ دقیقه کافی است، اما در حقیقت این کار یک ساعت از روزتان را به خود اختصاص می دهد.
ساده ترین راه برای اداره کردن زمانتان دانلود برنامه هایی مانند Smarter Time یا Toggl است. برای تمام کارهایی که در طول هفته انجام می دهید، می تواند مفید باشد. از این پس گزارش کاملی دارید تا متوجه شوید چگونه وقتتان را از دست داده اید. س
1-زمانبندی کنید.

چقدر زمان نیاز دارید که یک نگارش را آماده کنید. اگرا فرضا 30 دقیقه
کلا زمان دارید، 10 دقیقه را برای پلن کردن، 15 دقیقه را برای نوشتن و 5 دقیقه را
برای مرور استفاده می کنیم. بخاطر داشته باشید که یک پنجم زمانتان را برای
ساختاربندی و نصف زمانتان را بر روی فرمدهی نگارش استفاده کنید. همیشه زمانی برای
مرور کردن اختصاص دهید.

2-سوالات را با دقت بخوانید و جواب دهید.

این گام حیاتی است. اگر سوال را به صورت گنگ متوجه شوید، همواره باید
به عقب
این سوالی بود که دیشب از جانب دوستی برایم پیش آمد. بعد از این سوال، مغز من پنج شش ساعت زمان می‌خواست تا با مرور آنچه در گذشته با آن مواجه بوده به جواب قانع‌کننده‌ای – حداقل برای خودم – برسد. این جواب بر اساس دانسته‌های من از دوره‌ی Learning How to Learn کتاب‌های Make it Stick و The Power of Habit نوشته شده است. البته تعدادی از جواب‌های Quora را هم قرض گرفته‌ام.
شما نمی‌توانید
حقیقت این است که احتمالا شما نمی‌توانید روزی ده ساعت درس بخوانید. مغز ما برای هضم اطلاعا
در این مقاله تصمیم داریم نتورک مارکتینگ را از دیدگاه رابرت کیوساکی بررسی کنیم و دلایل او را برای ورود به این حرفه و موفق شدن در آن  بیان کنیم.
عده ای تصور می کنند بازاریابی شبکه ای فعالیتی است که برای همه مناسب نیست یا فقط عده کمی در آن به موفقیت می رسند و درآمدهای بالایی کسب می کنند اما واقعیت چیزی غیر این است یعنی در این حرفه فرصت برای همه افراد یکسان است و همه می توانند در آن به موفقیت برسند.
از نظر رابرت کیوساکی ام ال ام  یکی از کم هزینه
در دنیای کاری پرمشغله‌ی امروز، با همه‌ی فعالیت‌ها، سرگرمی‌ها، جلسه‌ها و پروژه‌ها، مسئله‌ای که دائما با آن سروکله می ‌زنیم، زمان است. شاید، بدون داشتن یک برنامه‌ی زمانی دقیق و مشخص، رسیدگی به همه این فعالیت‌ها، امکان نداشته‌ باشد. حال، مشکل از جایی بیشتر می‌شود که با وجود همه ‌ی مسائلی که نیازمند زمان است، شبکه‌های اجتماعی نیز با جذابیت و نوآوری ‌های جدیدشان، وقت زیادی از ما بگیرند. در همین راستا و در این مقاله سعی بر این داریم ب
خواب در شب می تواند باعث داشتن وقت زیاد در روز شود .
اگر در شب نخوابید باید در روز بخوابید .
چند دلیل برای اینکه شب ها زود بخوابید .
وقت و زمانتان در روز از دستتان میرود .
خواب در شب می تواند شما را از نظر روانی تقویت کند.
خواب شب می تواند دقت شما را در کارها افزایش دهد.
خواب در شب می تواند تصمیم گیری شمار را بهبود بخشد.
خواب در شب باعث بهبود حافظه شما می شود.
خواب در شب سیستم عصبی را بهبود می بخشد.
خواب در شب می تواند باعث بهبود عملکرد کلی بدن شما شو
امروز کتاب روشنی و خاموشی فردی را می خواندم به نام سید مصطفی حسینی افغانی بود البته بهتر است او را فرزند ایران صدا بزنیم فرزند ایران٬ چون خیلی شبیه ایرانی‌ها بوده؛ شاید هم فرزند اسلام چون برای دفاع از حریم اسلام رفت
 این فرزند اسلام ۲۰ بهار بیشتر ندیده بود که در اردیبهشت ۱۳۹۴ پرکشید و من
 تمام مدتی که کتاب را ورق میزدم انگار او را در کنار خودم احساس می کردم نجابت خاصی داشت حتی در خیالم هم اول در زد؛
رفتارش برایم خیلی عجیب بود در عین حال که تب
آشنایی با سیستم حمل و نقل در چین
چین جز کشورهای بزرگ و پیشرفته ی دنیا محسوب می شود و همین خود دلیلی است که سیستم حمل و نقل وسیعی هم داشته باشد. کسانی که به با تور چین یا شخصا به این کشور سفر می کنند لازم دارند تا اطلاعاتی را در خصوص شبکه حمل و نقل چین
داشته باشند تا در طول مدت زمانی که در سفر هستند دچار سردرگمی نشوند.
مسافران این کشور می توانند از انواع وسایل نقلیه نظیر هواپیما، قطار،
تاکسی، اتوبوس و مترو استفاده کنند و سفرهای درون شهری یا برو

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ لَقَدْ ذَرَأْنا لِجَهَنَّمَ کَثِیراً مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ لَهُمْ قُلُوبٌ لا یَفْقَهُونَ بِها وَ لَهُمْ أَعْیُنٌ لا یُبْصِرُونَ بِها وَ لَهُمْ آذانٌ لا یَسْمَعُونَ بِها أُولئِکَ کَالْأَنْعامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ أُولئِکَ هُمُ الْغافِلُونَ؛1 و محققا بسیاری از جن و انس را برای جهنم آفریدیم، چه آنکه آنها را دلهایی است بی‌ادراک و معرفت، و دیده‌هایی بی‌نور و بصیرت، و گوش هایی ناشنوای حقیقت، آنها مانند چه
خواندن با سرعت بالا:
⚠️همراه داشتن ✏️ وکاغذ
⚠️حداکثر سرعت مطالعه به همراه یادداشت نکات کلیدی
⚠️به هیچ عنوان پروسه یادداشت برداریرا به تعویق نیندازید
⚠️نکات را بصورت کلیدی و خطی بنویسید.
⚠️اگر هم احیانا مطلبی را متوجه نشدید هرگز توقف نکنید یک علامت ❓ کوچک قرار دهید و به خواندن ادامه دهید

بازنگری
⚠️ابتدا به کلمات کلیدی نگاهی بیندازیم اگر نتوانستیم در ذهن تداعی کنیم باید مجددا به متن مراجعه کنیم ☹️ و کلمات خود را کامل یا تصحیح کنی
هر چند که پشتکار و سخت‌کوشی همیشه جزء خصیصه‌های ارزشمند شناخته شده است، اما می‌توان به این موضوع از دریچه‌ای دیگر نگاه کرد. بعضی اوقات می‌توان با استفاده از یک دیدگاه هوشمندانه، از فشار کار کم کرد، ضمن این که به نتیجه‌ای مشابه و حتی بهتر رسید.
در برهه‌ای از زمان هستیم که لازم است بدانیم چطور جایگاه جدید خود را با به جای سخت‌کوشی، با هوشمندانه کار کردن پیدا کنیم. در ادامه فهرستی از راهکارهای غیر معمول را برای این منظور معرفی می‌کنیم:
زم
واقعیت این است که این روزها را دوست دارم. از اینکه این شرایط را دوست دارم هم کمی عذاب وجدان دارم. ولی خب، راستش من هیج‌وقت آدمی نبوده‌ام که نتوانم یک جا بند شوم. که اتفاقا گاهی یک جا بند ‌شدن بهم آرامش می‌دهد! حالا این خانه نشینی چهل روزه شده. و من هر روز بیشتر به این وضع عادت می‌کنم. ملالی نیست جز دوری از کوه‌های آخر هفته، و دیدارهای گاه به گاه با دوست‌ها. اتفاقا وقتی می‌دانم حالا همه‌ی دنیا با دوست‌هایشان مجازی در ارتباط‌ اند، همه مثل من
توضیحات بیشتر هسته گیر البالو
یک دستگاه جدید را به شما معرفی میکنیم که برای هر آشپزخانه ای لازم است هسته گیر آلبالو بوژان 5 تایی بدون دخالت دست در کمترین زمان یک کیلو آلبالو را در 10 دقیقه هسته گیری کنید به همین راحتی از همه شهرها میتوانید این دستگاه هسته گیر البالوی اصل را سفارش دهید تهران اصفهان شیراز تبریز مشهد و سایر شهرها و روستاهی کشور عزیزمان ایران سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید این دستگاه کیفیت بالایی دارد به راحتی هسته های آلبال

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ لَقَدْ ذَرَأْنا لِجَهَنَّمَ کَثِیراً مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ لَهُمْ قُلُوبٌ لا یَفْقَهُونَ بِها وَ لَهُمْ أَعْیُنٌ لا یُبْصِرُونَ بِها وَ لَهُمْ آذانٌ لا یَسْمَعُونَ بِها أُولئِکَ کَالْأَنْعامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ أُولئِکَ هُمُ الْغافِلُونَ؛1 و محققا بسیاری از جن و انس را برای جهنم آفریدیم، چه آنکه آنها را دلهایی است بی‌ادراک و معرفت، و دیده‌هایی بی‌نور و بصیرت، و گوش هایی ناشنوای حقیقت، آنها مانند
نوشتن رایگان احتمالاً رایج ترین و مورد بحث در مورد نوشتن متن است.
نوشتن رایگان وقتی است که شما به طور مداوم و بدون توقف بنویسید. این اغلب در رابطه با یک تایمر - pomodoro - استفاده می شود.
نوشتن رایگان برای تولید ایده ها ، برای رها کردن مشکلی ، برای کشف دیدگاه های جدید استفاده می شود. اما نوشتن آزاد اغلب برای نویسندگان مردد و مضطرب که احساس اضطراب می کنند - در شروع یک پروژه ، در میانه و انتها - طرفداری می شود. نوشتن رایگان مطالب زیادی را در مدت زمان بسی
ممکن است شما هم از افرادی باشید که این سوال را با خود می پرسید آیا می توانم و آیا من باید ازدواج کنم آیا بعد از ازدواج موفق هستم آیا به زندگی ایده آل خواهم رسید آیا ازدواج برای من سازگار است. شما ممکن است این سوال را از خود بپرسید اما نباید احساسی عمل کنید باید عمیق فکر کنید باید بسیار دقت کنید آیا شما در ذهنتان آرزوهایی دارید که برایتان بسیار مهم بود ولی اکنون دست نیافته اید. و این آرزو ها رابه فراموشی سپرده باشید. ممکن است این آرزوهای خفته در
بخش 1
شروع کردم به مطالعه کتاب برتری خفیف 
به نظرم کتاب خیلی خوبی هست
و اگر بخوام توصیه به خواندنش بکنم اول میگم کتاب اثر مرکب و بعد کتاب  برتری خفیف را بخوانید.
اما نکته مهم که مد نظرم هست این است که باید این دو کتاب را در طول سال حداقل 3 بار خواند.
حالا سعی می کنم چکیده هایی از این کتاب را در چندین پست جدا قرار بدم و کارهایی را که خودم شروع به انجام دادنش کردم را خدمتتان بگویم .
چکیده 1 
یکسری از کارهای خیلی کوچک روزانه  هست که می تواند باعث موفق
داستان سوم من در مورد مرگ است. من هفده سالم بود. یک جایی خواندم که اگر هر روز جوری زندگی کنید که انگار آن روز آخرین روز زندگی تان باشد. شاید یک روز این نظر به حقیقت تبدیل بشود. این جمله روی من تأثیر گذاشت و از آن موقع به مدت سی و سه سال هر روز وقتی که من توی آینه نگاه می‌کنم از خودم می‌پرسم اگر امروز آخرین روز زندگی من باشد، آیا باز هم کارهایی را که امروز باید انجام بدهم، انجام می‌دهم یا نه. هر موقع جواب این سؤال نه باشد من می‌فهمم تو زندگی ام به
کدام ماهیچه ها با دوچرخه سواری تقویت می شوند؟
ﺣﺘ ﺑﺎ تنها ﻨﺪ ﻣﺎﻞ دوﺮﺧﻪ ﺳﻮاری، ﻣﺎھﻪ ھﺎﺘﺎن از ﻓﻮاﺪ آن بهره‌ﻣﻨﺪ ﻣ‌ﺷﻮﻧﺪ. ﻋﻀﻼت اﺻﻠ ﻪ ﺑﻪ ھﻨﺎم دوﺮﺧﻪ ﺳﻮاری اﺳﺘﻔﺎده ﻣ ﺷﻮﻧﺪ ﻋﻀﻼت ﻗﺴﻤﺖ ﺑﺎﻻی ران، ﻋﻀﻼت پشت ران و ﻋﻀﻼت ﺳﺎق ﺎ ھﺴﺘﻨﺪ. علاوه بر عضلات ذکر شده دوچرخه سواری سبب تقویت مهمترین عضله بدن یعنی قلب می شود.
میزان مصرف کالری در حین دوچرخه سواری
دوﺮﺧﻪ ﺳﻮاری ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ آرام ۱۲ ﻣﺎﻞ در ﺳﺎﻋﺖ ( ۱۹٫۵ کیلومتر در
سشوار
کارهای متفاوتی است که می توانید در این مرحله انجام دهید. مشکل بزرگ دیگر این است که نمی دانید چطور می توانید از سشوار استفاده کنید. شما فقط می توانید از تنظیمات فن یا خنک کننده ی سشوار استفاده کنید. از تنظیمات گرمایشی آن استفاده نکنید.
۲- جاروبرقی
از جاروبرقی استفاده نکنید به این دلیل که به جای این که کمک کننده باشد باعث آسیب جدی تر می شود. اگر جاروبرقی مرتبط با کامپیوتر را دارید و ضامنی دارد که می تواند به خوبی به گوشیتان وصل شود، می توان
درخواست های ساده امام زمان از شیعیانشفقنا-امام زمان(عج) درخواست‌هایی از شیعیانشان دارند که بسیار ساده است و اکثراً هم مربوط به بحث دعا برای ظهورشان میشود مثلاً حضرت در روایتی فرموده‌اند:
به شیعیان و دوستان ما بگویید که خدا را به حقّ عمّه‌ام حضرت زینب(س) قسم دهند که فرج را نزدیک گرداند. (شیفتگان مهدی، ج ۱، ص ۲۵۱)
حالا خدا وکیلی ما چند بار خدا را به حق عمه جان امام عصر، زینب کبری قسم داده‌ایم که فرج را برساند وقتی امام(ع) دعا برای فرج را اینگون
چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟
در این مطلب آتلیه کودک سروش بررسی میکنیم که چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟ البته باید خدمتتون اعلام کنم که این نکاتی که اینجا توضیح داده شده صرفا برای بررسی یک عکاسی خوب بارداری هست، برای انتخاب آتلیه بارداری خوب نکات بیشتری وجود داره که در دیگر مطالب سایت میتوانید مطالعه کنید.
مهمترین عنصر دخیل در زیبا به نظر رسیدن شما در عکس هایتان “عکاس” است. یک عکاس حرفه ای با مهارت های تکنیکی قوی پیدا
چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟
در این مطلب آتلیه کودک سروش بررسی میکنیم که چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟ البته باید خدمتتون اعلام کنم که این نکاتی که اینجا توضیح داده شده صرفا برای بررسی یک عکاسی خوب بارداری هست، برای انتخاب آتلیه بارداری خوب نکات بیشتری وجود داره که در دیگر مطالب سایت میتوانید مطالعه کنید.
مهمترین عنصر دخیل در زیبا به نظر رسیدن شما در عکس هایتان “عکاس” است. یک عکاس حرفه ای با مهارت های تکنیکی قوی پیدا
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین 
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

شهید مدافع حرم شهید محمدابراهیم رشیدی
شهید مدافع حرم شهید محمدابراهیم رشیدی
تاریخ شهادت: 10 تیرماه 1397
محل شهاد

برای فراموش کردن گذشته، باید با مرگ ها، طلاق، یا فقدان های مختلف کنار
بیایید و در این مقاله توصیه هایی برای روبه رو شدن با شکست هایتان،
خداحافظی کردن و گذشتن از آنها معرفی کنیم.

برای فراموش کردن گذشته، باید
با مرگ ها، طلاق، یا فقدان های مختلف کنار بیایید و در این مقاله توصیه
هایی برای روبه رو شدن با شکست هایتان، خداحافظی کردن و گذشتن از آنها
معرفی کنیم.

فراموش کردن گذشته تان، چه ترک
یک رابطه اعتیاد آور باشد یا غم از دست دادن یکی از
یکی از بزرگترین موانع برای هر کار خلاقانه‌ای شک داشتن به توانایی‌ های خود و تکرار این باور است که ما نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم، زیرا خیلی نادانیم، به اندازه کافی خوب، باهوش و با استعداد نیستیم. زیرا در گذشته به ما گفته‌اند: «ضعیف، ناتوان، تازه‌کار، متقلب و احمقیم».

کمال‌گرا نباشید، ضعیف باشید اما باشید
اگر قرار است کتاب بنویسید، همین الان شروع کنید، نگران کیفیت پایین متن‌تان نباشید، همه چیز می‌تواند در نسخه دوم درست شود به
چرا خرید آنلاین کتاب؟ 
همه‌ی شما از مزیت‌های کتاب و کتاب‌خوانی مطلع هستید و می‌دانید که خرید کتاب و خواندن آن برای برخورد با مشکلات زندگی بسیار سودمند است. مطمعنا رفتن به یک فروشگاه کتاب در سطح شهر بسیار لذت‌بخش است. شما می‌توانید کتاب‌ها را لمس کنید و ورق بزنید، حتی ممکن است با کتاب ‌های جدیدتری آشنا شوید و ساعت‌ها در آنجا قدم بزنید. ولی متاسفانه این امکان برای بسیاری از شهرستانی‌ها امکان‌پذیر نیست و حتی خیلی از افراد به دلیل مشغله
قطعا باوجود حجم بسیار زیاد برندهای لوازم خانگی ایرانی و خارجی،وقتی قصد خرید وسیله ای را دارید،کمی دچار سردرگمی خواهید شد.ماشین لباسشویی چون وسیله ای نسبتا گران قیمت است باید در حد هزینه خود بهترین کیفیت را داشته باشد.در این بخش شما را با بهترین ماشین لباسشویی های سال ۲۰۱۸ آشنا می کنیم.
از آنجا که برای خرید بهترین ماشین لباسشویی هزینه زیادی صرف می شود و کیفیت و دوام آن بسیار مهم است،امروز ۶ مدل از بهترین ماشین لباسشویی های سال ۲۰۱۸ را به ش
⇜ طی دو هفته‌ی گذشته دوبار خواب‌هایی دیده‌ام که مرتبط با کرونا بودن:
1. خواب دیدم توی یک پارک هستم. جایی بود شبیه به ورودی پارک ملت و پارکینگ‌های مصلی. باید تا اون سر پارک پیاده می‌رفتم چون در یکی از ساختمان‌های اداری کلاس داشتم. جزئیات رو به خاطر نمیارم ولی یادمه که رفتنم تا اون سر پارک راحت نبود. چون موقعی که رسیدم به دم در کلاسم با خودم گفتم بالاخره رسیدم! استادی که باهاش کلاس داشتم ایرانی نبود. حسی که ازش به خاطرم مونده بهم می‌گه اروپای
شاید تا به حال این جمله معروف را شنیده باشید که هیچکس در زندگی بی مشکل نیست ، بله ! متاسفانه حقیقت دارد . تمامی افراد این کره خاکی کم یا زیاد در زندگی خود دچار مشکل و چالش های فراوانی خواهند شد . 
زندگی را نمی توان بدون مشکل و یا چالش تصور کرد ، در واقع زندگی ممکن است سراشیبی هایی نیز داشته باشد که حتی از آستانه تحمل فرد نیز خارج باشد . در برخی از موارد مشکلات و گرفتاری ها تا به حدی می باشد ، فرد توانایی کنترل زندگی خود را ندارد .
نکته مهم این است ک
سفر به مشهد با ماشین

چکیده مطلب:
مشهد، پایتخت مذهبی ایران، علاوه بر وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (علیه‌سلام)، دارای جاذبه های تاریخی، فرهنگی و گردشگری زیادی می‌باشد.همین امر سبب شده‌است که این شهر به قطب گردشگری شرق ایران تبدیل شود.رزرواسیون مسافرسلام که یکی از طرفداران گردشگران و زائران ارجمند مشهد مقدس می‌باشد، در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان این سفر را برایتان به بهترین شکل ممکن فراهم کند.اگر قصد سفر به مشهد آن هم ب
در جلسۀ آزمون چه کنیم؟
* پیش از خروج از منزل، مطمین شوید که وسایل مورد نیاز خود مثل: مداد، خودکار، ساعت و ... را به همراه دارید. با انجام این کار، همه چیز در دسترس شما خواهد بود و ضمن ایجاد آرامش در شما، موجب خواهد شد که نیازی به قرض گرفتن وسایل از دیگران نداشته باشید.
* با گام‌های آهسته و بدون عجله کردن به مدرسه بروید و به محل برگزاری امتحان داخل شوید.
* «من آماده‌ام.» این جمله را هنگام ورود به جلسۀ امتحان به خود یادآوری کنید و از افکار منفی و افر
در جلسۀ آزمون چه کنیم؟
* پیش از خروج از منزل، مطمین شوید که وسایل مورد نیاز خود مثل: مداد، خودکار، ساعت و ... را به همراه دارید. با انجام این کار، همه چیز در دسترس شما خواهد بود و ضمن ایجاد آرامش در شما، موجب خواهد شد که نیازی به قرض گرفتن وسایل از دیگران نداشته باشید.
* با گام‌های آهسته و بدون عجله کردن به مدرسه بروید و به محل برگزاری امتحان داخل شوید.
* «من آماده‌ام.» این جمله را هنگام ورود به جلسۀ امتحان به خود یادآوری کنید و از افکار منفی و افر
شفقنا-امام زمان(عج) درخواست‌هایی از شیعیانشان دارند که بسیار ساده است و اکثراً هم مربوط به بحث دعا برای ظهورشان میشود مثلاً حضرت در روایتی فرموده‌اند:
به شیعیان و دوستان ما بگویید که خدا را به حقّ عمّه‌ام حضرت زینب(س) قسم دهند که فرج را نزدیک گرداند. (شیفتگان مهدی، ج ۱، ص ۲۵۱)
حالا خدا وکیلی ما چند بار خدا را به حق عمه جان امام عصر، زینب کبری قسم داده‌ایم که فرج را برساند وقتی امام(ع) دعا برای فرج را اینگونه می‌خواهد حتماً علتی دارد و حتما تا
یکی از باارزش ترین دارایی های یک کارآفرین زمان است
وقتی که هر ثانیه اش برابر مقداری پول در آینده است اگر شیوه استفاده از آن را بداند. اما در دنیای امروزی مشغله کاری به شدت افزایش پیدا کرده و همین امر باعث شده اکثر متخصصان و کارآفرینان با مشکل کمبود وقت مواجه شوند،
اما آیا واقعا چنین پدیده ای وجود دارد؟ خیر
در دنیا، اصطلاح کمبود وقت وجود دارد اما مشکل کمبود وقت وجود خارجی ندارد.تماما از درون انسان نشات میگرد؛ اگر شما شیوه صحیح مدیریت زمان را
فول پکیج کسب درآمد بدون سرمایه
یک بار برای همیشه این آموزش ها را فرابگیرید و بی نیاز شوید!!!
شما می توانید بدون داشتن هیچ گونه سرمایه ای آنقدر پول درآورید که  هیچ کدام از اطرافیانتان در خواب هم ندیده باشد …
قدر فرصت ها را بدانید ...
نام پکیج : آموزش روش های کسب درامدبدون سرمایه
موضوع : 5 پکیج گران و کاربردی (آموزش کامل کسب درآمد از تلگرام1 و 2، اینستاگرام، آموزش ۱۰۰ روش قدرتمند کسب درآمد بدون سرمایه اولیه)
فرمت دوره : ویدیو، صوتی mp3 (مناسب گو
فول پکیج کسب درآمد بدون سرمایه
یک بار برای همیشه این آموزش ها را فرابگیرید و بی نیاز شوید!!!
شما می توانید بدون داشتن هیچ گونه سرمایه ای آنقدر پول درآورید که  هیچ کدام از اطرافیانتان در خواب هم ندیده باشد …
قدر فرصت ها را بدانید ...
نام پکیج : آموزش روش های کسب درامدبدون سرمایه
موضوع : 5 پکیج گران و کاربردی (آموزش کامل کسب درآمد از تلگرام1 و 2، اینستاگرام، آموزش ۱۰۰ روش قدرتمند کسب درآمد بدون سرمایه اولیه)
فرمت دوره : ویدیو، صوتی mp3 (مناسب گو
نحوه جمع بندی دروس
با نزدیک شدن به ماه های آخر مانده به کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها اطلاع از نحوه جمع بندی دروس اهیمت بیشتری در مقایسه با قبل پیدا می کند. در واقع، داشتن برنامه جمع بندی دروس عمومی کنکور و دروس اختصاصی برای تمامی داوطلبان کنکوری کاملاً الزامی به نظر می رسد و نباید نسبت به آن بی تفاوت بود.

به بیان دیگر، در نظر گرفتن زمانی جهت جمع بندی و اطلاع از روش جمع بندی دروس دهم، یازدهم و دوازدهم کنکور دانشگاه ها امکان یادگیری مطالب
ان وقت ها که دبستانی بودم ، مدرسه یک کمد پر از جایزه میگذاشت دم دفتر و بعد به معلم هایمان چیزی شبیه دسته چک (غیر واقعی ) می داد . معلم ها در طی سال به هر کس که میخواستند به دلایل مختلف چک می دادند . برای نمره ی بیست، برای پیشرفت در نمره ، برای شاگردل اولی ، برای نماز جماعت ، .... اشتباه نکنید ! گرفتن چک ها اسان نبود . دقیق یادم هست به خاطر یک تشدید نگذاشتن در برگه ی املایم یک چک از دستم پرید .
تازه بماند که چندبار دفتر املایم را یادم رفت تا با خودم ببرم
شما دوست دارید هر لحظه از کودکتان عکس بگیرید و باید بدانید که زمان عکاسی کودک چه موقع است. من اعتقاد دارم که والدین در هر زمانی باید دوربین عکاسی و فیلمبرداری به همراه خود داشته باشند. من معتقدم که عکس های حرفه ای می توانند برای به خاطر سپردن این لحظات شگفت انگیز باشند. در این مقاله به ما خواهیم گفت که بهترین زمان برای رفتن به آتلیه کودک چیست.
دوره بارداری
زیبایی مادر بودن، به عنوان هدیه ای که از سوی خداوند و ثمره زندگی می باشد را نمی شود انکا
احتمالاً اصلی‌ترین مشکلی که مردم امروزه دارند کمبود زمان است. افرادی که سر کارند کارهای زیادی باید انجام دهند و زمان خیلی کمی برای زندگی شخصی خودشان دارند. بیشتر مردم در مسئولیت‌ها و کارشان غرق می‌شوند و هر چه سخت‌تر کار می‌کنند این احساس بیشتر می‌شود. شما به جای اینکه خیلی واضح تصمیم بگیرید که دلتان چه می‌خواهد پیوسته به اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد عکس العمل نشان می‌دهید و به زودی همه‌ی حس کنترلتان را از دست می‌دهید. در ادامه با
احتمالاً اصلی‌ترین مشکلی که مردم امروزه دارند کمبود زمان است. افرادی که سر کارند کارهای زیادی باید انجام دهند و زمان خیلی کمی برای زندگی شخصی خودشان دارند. بیشتر مردم در مسئولیت‌ها و کارشان غرق می‌شوند و هر چه سخت‌تر کار می‌کنند این احساس بیشتر می‌شود. شما به جای اینکه خیلی واضح تصمیم بگیرید که دلتان چه می‌خواهد پیوسته به اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد عکس العمل نشان می‌دهید و به زودی همه‌ی حس کنترلتان را از دست می‌دهید. در ادامه با
«وقتی عرصه برایتان تنگ می‌شود و انگار همه‌چیز برعلیه شماست، طوری که تصور می‌کنید حتی یک دقیقه‌ی دیگر هم تابِ تحمل ندارید، هرکز تسلیم نشوید. چون دقیقاً آن‌جا همان‌جایی است که زندگی آن روی خوبش را نشان‌تان خواهد داد.» ــ هریِت بیچِر استو
«سرنوشت ما در ستاره‌ها نوشته نشده، بلکه در درون خودمان است.» ــ شکسپیر

زندگی همیشه هم فوق‌العاده نیست.
بعضی‌وقت‌ها ممکن است حال‌تان خوب نباشد.
وقتی چند بار پشت سر هم شکست می‌خورید یا بدشانسی می‌آور
شروع
کسب‌وکار موفق در شبکه‌های اجتماعی:
برای
شروع کسب‌وکار موفق در شبکه‌های اجتماعی، ابتدا باید مشخص کنید کدام شبکه اجتماعی
را برای معرفی و تبلیغ کسب‌وکارتان در نظر دارید؟ معمولاً شبکه‌های اجتماعی
اینستاگرام و تلگرام، از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی هستند.
البته
توییتر نیز مخاطبان خاص خود را دارد و افرادی از طبقه اجتماعی خاص، مشغول به
فعالیت در آن هستند. واتس آپ نیز هنوز به اندازه شبکه‌های اجتماعی دیگر، جای خود
را محکم نکرده که ب
. به
طور یقین می‌دانیم که شما داوطلبان گرامی تا اینجای کار را به خوبی و با
موفقیت پشت سر گذاشته‌اید و حتماً از عملکردتان راضی هستید. اگر بقیه راه
را هم همین طور ادامه دهید، مطمینیم که نتیجه تلاش و کوشش خود را خواهید
دید. ممکن است که در میان شما، داوطلبانی هم باشند که تاکنون تلاش چندانی
نکرده و اکنون دچار پشیمانی شده‌اند؛ اما بارها و بارها در همین مقالات
اشاره کرده‌ایم که اصلاً دیر نیست و با پشتکار و همت عالی در همین مدت
اندک، هم می‌توان
در این مقاله
می‌خواستیم درباره نحوه تست‌زنی با شما داوطلبان عزیز صحبت کنیم؛ اما بعد
از کمی تامل، به خاطر شرایطی که بیشتر داوطلبان در این ماه آخر باقی‌مانده
تا کنکور با آن مواجهند، تصمیم گرفتیم تا درباره ایام امتحانات داوطلبان
سال آخر، چگونگی مطالعه در این روزها و مسایل مربوط به آن صحبت کنیم. به
طور یقین می‌دانیم که شما داوطلبان گرامی تا اینجای کار را به خوبی و با
موفقیت پشت سر گذاشته‌اید و حتماً از عملکردتان راضی هستید. اگر بقیه راه

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
عکاسی از کودک فرآیند لذت بخش و در عین حال به شکل منحصر به فردی چالشی است. چه حرفه شما عکاسی باشد و چه اینکه بخواهید از بچه های خودتان عکس بگیرید، در هر صورت هنگام عکاسی از کودکان باید به نکات زیادی توجه کرد. ما از سه عکاس که در حوزه عکاسی کودک خبره و بسیار مشهور هستند خواسته ایم تا ترفندهای عکاسی کودک را با ما و شما در میان بگذارند.
این سه عکاس عبارتند از : رایان میلس، النا پاراسکوا، هاردیک گاراو.
در ادامه این ترفندهای عکاسی کودک را در قالب 12
به تازگی خواندن کتاب مینیمالیستِ دیجیتال را به پایان بردم؛ کتابی که همان‌طور که در گودریدز اشاره کردم، اگر بتوانم به توصیه‌های آن عمل کنم، قطعا زندگی بسیار باکیفیت‌تری خواهم داشت. در اواسط خواندن کتاب این فکر به ذهنم آمد که حالا که میخواهم عمل به این کتاب را شروع کنم، شاید بد نباشد که علاوه بر معرفی کتاب در وبلاگم، چالشی هم در این راستا درست کنم تا شاید کسانی دیگر هم که دغدغه‌ای مشابه دارند، بتوانند در آن شرکت کنند و بهره ببرند. هر چند با
به تازگی خواندن کتاب مینیمالیستِ دیجیتال را به پایان بردم؛ کتابی که همان‌طور که در گودریدز اشاره کردم، اگر بتوانم به توصیه‌های آن عمل کنم، قطعا زندگی بسیار باکیفیت‌تری خواهم داشت. در اواسط خواندن کتاب این فکر به ذهنم آمد که حالا که میخواهم عمل به این کتاب را شروع کنم، شاید بد نباشد که علاوه بر معرفی کتاب در وبلاگم، چالشی هم در این راستا درست کنم تا شاید کسانی دیگر هم که دغدغه‌ای مشابه دارند، بتوانند در آن شرکت کنند و بهره ببرند. هر چند با
به تازگی خواندن کتاب مینیمالیستِ دیجیتال را به پایان بردم؛ کتابی که همان‌طور که در گودریدز اشاره کردم، اگر بتوانم به توصیه‌های آن عمل کنم، قطعا زندگی بسیار باکیفیت‌تری خواهم داشت. در اواسط خواندن کتاب این فکر به ذهنم آمد که حالا که میخوام عمل به این کتاب را شروع کنم، شاید بد نباشد که علاوه بر معرفی کتاب در وبلاگم، چالشی هم در این راستا درست کنم تا شاید کسانی دیگر هم که دغدغه‌ای مشابه دارند، بتوانند در آن شرکت کنند و بهره ببرند. هر چند با ت
به تازگی خواندن کتاب مینیمالیستِ دیجیتال را به پایان بردم؛ کتابی که همان‌طور که در گودریدز اشاره کردم، اگر بتوانم به توصیه‌های آن عمل کنم، قطعا زندگی بسیار باکیفیت‌تری خواهم داشت. در اواسط خواندن کتاب این فکر به ذهنم آمد که حالا که میخوام عمل به این کتاب را شروع کنم، شاید بد نباشد که علاوه بر معرفی کتاب در وبلاگم، چالشی هم در این راستا درست کنم تا شاید کسانی دیگر هم که دغدغه‌ای مشابه دارند، بتوانند در آن شرکت کنند و بهره ببرند. هر چند با ت
۱ .گرم شدن بیش از حد
علایم : سقوط  کامپیوتر , از کار افتادن
راه حل : دریچه های هوا را تمیز کنید , روی دریچه هوا , مواد فیلتر شده بگذارید یا BIOS را به روز رسانی کنید.
گرم شدن بیش از حد می تواند باعث شود عملکرد کامپیوتر شما از بین برود یا باعث ایجاد وقفه هایی مثل سقوط یا از کارافتادن کامپیوتر شود. هرکامپیوتری مقدارزیادی گرما تولید می کند اما لپ تاپها بخاطر اندازه کوچکشان و نبود تهویه هوا , به صورت ویژه در معرض گرم شدن زیادی هستند. گرد و غبار اضافی می ت
تفاوتی نمی کند که شما یک انسان دائما در حال پرواز باشید , یا لپ تاپ خود را در خانه از اتاقی به اتاق دیگر ببرید , دستگاه قابل حمل شما نسبت به کامپیوتر رومیزی در معرض آسیب های خیلی بیشتری قرار می گیرد. با داشتن این نکته درذهن , سازندگان نوت بوک به گونه ای سیستم هایشان را می سازند تا در برابر هر چیزی از تکان های شدید و سخت تا پرت شدنهای گاه به گاه مقاومت کنند.
با وجود تشکیلات و سازو کارهای نسبتا قوی , لپتاپها اغلب بسرعت علائمی از فرسودگی در داخل و خ
تفاوتی نمی کند که شما یک انسان دائما در حال پرواز باشید , یا لپ تاپ خود را در خانه از اتاقی به اتاق دیگر ببرید , دستگاه قابل حمل شما نسبت به کامپیوتر رومیزی در معرض آسیب های خیلی بیشتری قرار می گیرد. با داشتن این نکته درذهن , سازندگان نوت بوک به گونه ای سیستم هایشان را می سازند تا در برابر هر چیزی از تکان های شدید و سخت تا پرت شدنهای گاه به گاه مقاومت کنند.
با وجود تشکیلات و سازو کارهای نسبتا قوی , لپتاپها اغلب بسرعت علائمی از فرسودگی در داخل و خ
۱۱ روش برای تعمیر لپ تاپ شما

تفاوتی نمی کند که شما یک انسان دائما در حال پرواز باشید , یا لپ تاپ خود را در خانه از اتاقی به اتاق دیگر ببرید , دستگاه قابل حمل شما نسبت به کامپیوتر رومیزی در معرض آسیب های خیلی بیشتری قرار می گیرد. با داشتن این نکته درذهن , سازندگان نوت بوک به گونه ای سیستم هایشان را می سازند تا در برابر هر چیزی از تکان های شدید و سخت تا پرت شدنهای گاه به گاه مقاومت کنند.
ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها